Hakkımızda - Parlar İnşaat

Parlar İnşaat
Parlar İnşaat
İçeriğe git
Kurumsal

   Hakkımızda    

   Parlar inşaat 1970'li yıllardan bu güne ülkenin birçok yerinde inşaat alanındaki faaliyetlerini sürdürmüş ve günümüzde kurumsallaşarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  Faaliyet konusu, taahhüt, renovasyon ve yap-sat  yöntemi ile özellikle lüks konut, iş merkezi, villa sitesi, restorasyon, onarım ve özel inşaat taahütleri yapmış ve geçmişinden gelen güç ile güvenilir ve dürüst çizgisini koruyarak çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

 Parlar inşaat ürettiği konutlarda, öncelikle müşteri memnuniyeti, sağlamlık, doğaya saygı, estetik güven ve kaliteden ödün vermeden çağdaş mimaride yapılar üretmek, kentsel dönüşüme katkıda bulunmak ve tüm taahütlerini zamanından önce sürekli yenilikçi ve üstün kalite anlayışı ile eksiksiz yerine getirmenin verdiği güvenle tanınmaktadır.

   Misyon    

   Parlar inşaat olarak ürettiğimiz yapılarda kaliteden ödün vermeden, “önce insan gelir” yaklaşımıyla iş sağlığı ve güvenliği ile müşteri memnuniyeti ve bağımlılığı kurumsal misyonumuzdur.

  Vizyon

 Parlar inşaat kaliteden ödün vermeden yaratmış olduğu güveni, sürekli yenilik ve gelişme isteği ile yaptığı profesyonel uygulamaları ile konusunda liderliğini sürdürmeyi sektörde örnek olarak gösterilmeye devam etmeyi hedeflemektedir.
Planlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Biten Projelerimiz 1
PARLAR İNŞAAT
Biten Projelerimiz 2
PARLAR Gayrimenkul Proje İnşaat Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti.
ADRES     : Osmanağa Mah. Gaziosmanpaşa Sok. Parlar İş Merkezi No: 2 / 1 / 1 Altıyol - Kadıköy - İstanbul.
TELEFON      : +90 216 348 84 81       GSM            : +90 532 314 56 49
E-POSTA    :   info@parlarinsaat.com.tr
KALİTELİ YAŞAM ALANI İNŞAA EDİYORUZ...

İçeriğe dön